Mapa Gminy

Sesja on-line

Terminarz Wywozu Odpadów I - XII 2019

Cyfrowy Urząd

ePUAP

Wrota Podlasia

obywatel.gov.pl

Lokalna Grupa Działania

Wniosek o dowód przez Internet

×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Na terenie naszej Gminy budowę nowoczesnej sieci światłowodowej przeprowadzi firma KOBA sp. z o.o. z Białegostoku jako zwycięzca konkursu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Bieżąca inwestycja dotyczy 19 miejscowości z Gminy Janów:

Nowowola, Budno, Kamienica, Kupilsk, Marchelówka, Janów, Nowy Janów, Sitawka, Teolin, Białousy, Sitkowo, Kizielewszczyzna, Łubianka, Przystawka, Trofimówka, Franckowa Buda, Skidlewo, Kizielany, Szczuki.
Główny termin realizacji projektu to 30 września 2020r.
Osoby z wymienionych miejscowości zainteresowane podłączeniem już mogą zgłaszać się do firma KOBA i zostaną zapisane na listę. Im więcej chętnych się zgłosi tym większe prawdopodobieństwo, że realizacja nastąpi wcześniej.
Dyspozycje można zgłaszać zarówno telefonicznie jak i mailowo. By się zgłosić do projektu należy podać dokładny adres instalacji usługi (z numerem działki) numer telefonu, imię i nazwisko. W trakcie realizowania projektu osoby zapisane zostaną poinformowane telefonicznie o możliwości korzystania z usług firmy KOBA.
Prace w projekcie światłowodowym wstrzymane są w okresie zimowym ze względu na warunki pogodowe.

Dokładny kontakt do firmy KOBA
KOBA sp. z o.o.
15-054 Białystok
ul. Mieszka I 4 lok. 226
tel: (85) 333 33 33
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prognoza pogody
Janów

Wybory 2019

dwuosnowowa.pl

Gdzie jest burza

Statystyczne Vademecum

Rodzina 500+

Raport o stanie Gminy